Tepovanie sedačiek
Banská Bystrica

Nechajte si poradiť od skutočných odborníkov a využite naše služby tepovania, vďaka ktorým získate pôvodný vzhľad Vašej sedačky bez akejkoľvek námahy. V prípade záujmu, nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom online formuláru.

Po-Ne: 9:00 - 19:00

Hĺbkové tepovanie sedačiek

Profesionálne služby, časová flexibilita a špičkové čistiace prostriedky = perfektne čistý koberec

Naše výsledky

0
spokojných zákazníkov
0
vytepovaných sedačiek
0 %
zákazníkov nás odporúča
0
hodín tepovania

Prečo práve my?

Výhodné ceny

Naša firma ponúka férové ceny, ktoré ocení každý zákazník. Záleží nám na tom, aby naše služby boli cenovo dostupné.

Hĺbkové čistenie

Náš tím usiluje o efektívnosť, a preto používa overené postupy práce, akými sú tepovanie parou či metóda hĺbkového čistenia.

Špičková chémia

Dlhoročné a overené čistiace prostriedky, ktoré sú vysoko účinné a prinášajú potrebný efekt čistoty a vône.

Cenník

 • Sedacia súprava: jedno miesto na sedenie 8€
 • Sedacia súprava: bočnica 3€
 • Sedacia súprava: zadná stena 5€
 • Kreslo 10€
 • Taburetka 5€
 • Jedálenská stolička od 3€
 • Kancelárska stolička od 3€

Rezervujte si termín tepovania

Čistenie sedačiek, gaučov a čalúneného nábytku

Sedacia súprava alebo zjednodušene povedané sedačka či gauč je spoločne s posteľou najvyťaženejším kusom nábytku v domácnostiach.

Naša firma, preto ponúka hĺbkové tepovanie a čistenie sedacích súprav, v ktorých sa môže skrývať veľké množstvo prachu či dokonca roztočov. Pomocou našich technológií prinášame profesionálne odvedené tepovacie práce na sedačkách, kreslách, taburetkách a kancelárskych i jedálenských stoličkách.

Doprajte svojej sedacej súprave dokonalú čistotu a získajte tak pôvodný vzhľad.

Rezervácia termínu už do 48 hodín

Objednajte si tepovanie jednoducho a rýchlo online

Najčastejšie otázky

 1. Estetické dôvody – k znečisteniu sedačiek, kresiel, taburetiek alebo čalúneného nábytku príde v každej domácnosti, alebo kancelárii. Pokiaľ chcete získať pôvodný vzhľad, prichádza na rad tepovanie.
 2. Zápach – fajčenie, telesný pach alebo iné zápachy nikdy nie sú príjemné a treba sa ich zbaviť. V tomto prípade štandardné čistenie nepomôže, a preto jediným spôsobom na riešenie tohto problému je tepovanie.
 3. Preventívne – ak aj vaša sedačka, gauč alebo kreslo na prvý pohľad nevyzerajú znečistené, alebo nemajú nepríjemný zápach, neznamená to, že tepovanie nie je potrebné. Častokrát aj z na pohľad čistých povrchov vychádza extrémne znečistená voda. Toto znečistenie je spôsobené roztočmi, prachom, odumretou kožou, alebo inými malými časticami.

Tepovanie sedačky doporučujeme keď je v priestore, kde sa tepuje, vlhkosť vzduchu nízka. V praxi to znamená, že nie je dobré, ak sa tepuje mimo vykurovacieho obdobia alebo v čase, keď vonku prší.

Naša firma vykonáva tepovanie sedačky metódou hĺbkového čistenia:

 1. Na začiatok sa na znečistený povrch nanesie teplá voda zmiešaná s vhodným čistiacim prostriedkom, ktorá vsiakne do povrchu.
 2. Voda spolu s prostriedkom pôsobí hĺbkovo, nielen na povrchu znečistených povrchov, ale prečistí vlákna povrchu aj do hĺbky.
 3. Následne prichádza na rad odsatie tekutiny, ktorá pozostáva z vody, čistiaceho prostriedku a všetkých nečistôt, ktoré povrch obsahoval.

Štandardná doba schnutia sedačiek je približne 3 – 12 hodín. Schnutie závisí od viacerých faktorov akými sú teplota, vlhkosť a miera znečistenia.

Používame overené tepovacie stroje, značky Kärcher, ktoré predstavujú najvyššiu kvalitu v tepovaní. Dôležitým je však nielen tepovací stroj, ale aj vhodne zvolený čistiaci prostriedok. Naša firma používa kvalitné a rokmi overené čistiace prostriedky.

Máme profesionálny tím s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý je pravidelne školený. Medzi kľúčové výhody patrí ľudský prístup, časová flexibilita a neposlednom rade výhodné ceny a vysoká kvalita odvedenej služby. Preto naša firma predstavuje ideálnu voľbu v rámci tepovacích služieb.

Neváhajte a objednajte si tepovanie prostredníctvom nášho online formulára alebo na telefónnom čísle +421 910 466 990.

 

Recenzie

Odborné vykonanie tepovania, som veľmi spokojná. Moja sedačka je ako nová. Veľmi pekne ďakujem.

5/5
Barbora Č.

Som veľmi rada, že sme s manželom využili vaše služby. Naša sedacia súprava je čistá a voňavá.

5/5
Mgr Zuzana V.

Vynikajúci servis! Všetko prebehlo hladko, oceňujem prístup k zákazníkovi. Chalani nám perfektne vytepovali našu sedačku, kreslo a taburetky. Určite odporúčam. 

5/5
Adrián P.
Zavolať
Navigovať