Tepovanie matracov
Banská Bystrica

Nechajte si poradiť od skutočných odborníkov a využite naše služby tepovania, vďaka ktorým získate pôvodný vzhľad Vašich matracov bez akejkoľvek námahy. V prípade záujmu, nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom online formuláru.
 

Po-Ne: 9:00 - 19:00

Hĺbkové tepovanie matracov

Profesionálne služby, časová flexibilita a špičkové čistiace prostriedky = perfektne čistý matrac

Naše výsledky

0
spokojných zákazníkov
0
vytepovaných matracov
0 %
zákazníkov nás odporúča
0
hodín tepovania

Prečo práve my?

Výhodné ceny

Naša firma ponúka férové ceny, ktoré ocení každý zákazník. Záleží nám na tom, aby naše služby boli cenovo dostupné.

Hĺbkové čistenie

Náš tím usiluje o efektívnosť, a preto používa overené postupy práce, akými sú tepovanie parou či metóda hĺbkového čistenia.

Špičková chémia

Dlhoročné a overené čistiace prostriedky, ktoré sú vysoko účinné a prinášajú potrebný efekt čistoty a vône.

Cenník

  • Matrac jedna strana 7€

Rezervujte si termín tepovania

Čistenie matracov

Keďže kvalita spánku závisí aj od čistoty matracov, ponúkame ich profesionálne tepovanie, vďaka ktorému si nielen zlepšíte kvalitu spánku, ale navyše budete mať zdravý a čistý matrac.

Naša firma ponúka hĺbkové tepovanie a čistenie matracov, v ktorých sa môže skrývať veľké množstvo prachu či dokonca roztočov. Pomocou našich technológií prinášame profesionálne odvedené tepovacie práce.

Doprajte svojim matracom dokonalú čistotu a získajte tak ich pôvodný vzhľad.

Rezervácia termínu už do 48 hodín

Objednajte si tepovanie jednoducho a rýchlo online

Najčastejšie otázky

  1. Estetické dôvody – k znečisteniu matracov príde v každej domácnosti. Pokiaľ chcete získať pôvodný vzhľad, prichádza na rad tepovanie.
  2. Zápach – fajčenie, telesný pach alebo iné zápachy nikdy nie sú príjemné a treba sa ich zbaviť. V tomto prípade štandardné čistenie nepomôže, a preto jediným spôsobom na riešenie tohto problému je tepovanie.
  3. Preventívne – ak aj váš matrac na prvý pohľad nevyzerá znečistený, alebo nemá nepríjemný zápach, neznamená to, že tepovanie nie je potrebné. Častokrát aj z na pohľad čistých povrchov vychádza extrémne veľké množstvo nečistoty. Toto znečistenie je spôsobené roztočmi, prachom, odumretou kožou, alebo inými malými časticami.

Tepovanie matracov doporučujeme keď je v priestore, kde sa tepuje, vlhkosť vzduchu nízka. V praxi to znamená, že nie je dobré, ak sa tepuje mimo vykurovacieho obdobia alebo v čase, keď vonku prší.

Naša firma vykonáva tepovanie matracov metódou hĺbkového čistenia:

  1. Na začiatok sa na znečistený povrch nanesie teplá voda zmiešaná s vhodným čistiacim prostriedkom, ktorá vsiakne do povrchu.
  2. Voda spolu s prostriedkom pôsobí hĺbkovo, nielen na povrchu znečistených povrchov, ale prečistí vlákna povrchu aj do hĺbky.
  3. Následne prichádza na rad odsatie tekutiny, ktorá pozostáva z vody, čistiaceho prostriedku a všetkých nečistôt, ktoré povrch obsahoval.

Štandardná doba schnutia matracov je približne 3 – 12 hodín. Schnutie závisí od viacerých faktorov akými sú teplota, vlhkosť a miera znečistenia.

Používame overené tepovacie stroje, značky Kärcher, ktoré predstavujú najvyššiu kvalitu v tepovaní. Dôležitým je však nielen tepovací stroj, ale aj vhodne zvolený čistiaci prostriedok. Naša firma používa kvalitné a rokmi overené čistiace prostriedky.

Máme profesionálny tím s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý je pravidelne školený. Medzi kľúčové výhody patrí ľudský prístup, časová flexibilita a neposlednom rade výhodné ceny a vysoká kvalita odvedenej služby. Preto naša firma predstavuje ideálnu voľbu v rámci tepovacích služieb.

Neváhajte a objednajte si tepovanie prostredníctvom nášho online formulára alebo na telefónnom čísle +421 910 466 990.

 

Recenzie

Jednoducho skvelé, dostupná cena, bezproblémový priebeh a navyše kvalita tepovania je značne vyššia než u konkurencie.

5/5
Iveta S.

Spoľahlivá firma, ktorá zabezpečí komfort v podobe dokonalej čistoty matracov. Ďakujem a teším sa na ďalšie tepovanie.

5/5
Romana L.

Veľká vďaka za odporučenie. Doteraz som čistotu matracov neriešil, ale po vykonaní tepovania som bol z výsledku milo prekvapený. 

5/5
Igor D.
Zavolať
Navigovať