Tepovanie kobercov
Banská Bystrica

Nechajte si poradiť od skutočných odborníkov a využite naše služby tepovania, vďaka ktorým získate pôvodný vzhľad Vašich kobercov bez akejkoľvek námahy. V prípade záujmu, nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom online formuláru.

Po-Ne: 9:00 - 19:00

Hĺbkové tepovanie kobercov

Profesionálne služby, časová flexibilita a špičkové čistiace prostriedky = perfektne čistý koberec

Naše výsledky

0
spokojných zákazníkov
0
vytepovaných kobercov
0 %
zákazníkov nás odporúča
0
hodín tepovania

Prečo práve my?

Výhodné ceny

Naša firma ponúka férové ceny, ktoré ocení každý zákazník. Záleží nám na tom, aby naše služby boli cenovo dostupné.

Hĺbkové čistenie

Náš tím usiluje o efektívnosť, a preto používa overené postupy práce, akými sú tepovanie parou či metóda hĺbkového čistenia.

Špičková chémia

Dlhoročné a overené čistiace prostriedky, ktoré sú vysoko účinné a prinášajú potrebný efekt čistoty a vône.

Cenník

  • Koberec do 1m² 4€/ks
  • Koberec do 2m² 5€/ks
  • Koberec od 2m² 1,50€/m²
  • Rohož 3€/ks

Rezervujte si termín tepovania

Čistenie kobercov

Koberce sú tradičnou súčasťou našich domácností a pracovísk. Práve preto je dôležité klásť dôraz na ich čistotu.

Naša firma ponúka hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, v ktorých sa môže skrývať veľké množstvo nečistôt a prachu, ktoré bežnými postupmi nemožno vyčistiť. Ponúkame profesionálne tepovanie kobercov a rohoží za pomoci overených postupov.

Doprajte svojim kobercom dokonalú čistotu a získajte tak ich pôvodný vzhľad.

Rezervácia termínu už do 48 hodín

Objednajte si tepovanie jednoducho a rýchlo online

Najčastejšie otázky

  1. Estetické dôvody – k znečisteniu kobercov príde v každej domácnosti, alebo kancelárii. Pokiaľ chcete získať pôvodný vzhľad, prichádza na rad tepovanie.
  2. Zápach – fajčenie, telesný pach alebo iné zápachy nikdy nie sú príjemné a treba sa ich zbaviť. V tomto prípade štandardné čistenie nepomôže, a preto jediným spôsobom na riešenie tohto problému je tepovanie.
  3. Preventívne – ak aj váš koberec na prvý pohľad nevyzerá znečistený, alebo nemá nepríjemný zápach, neznamená to, že tepovanie nie je potrebné. Častokrát aj z na pohľad čistých povrchov vychádza extrémne znečistená voda. Toto znečistenie je spôsobené roztočmi, prachom, odumretou kožou, alebo inými malými časticami.

Tepovanie kobercov doporučujeme keď je v priestore, kde sa tepuje, vlhkosť vzduchu nízka. V praxi to znamená, že nie je dobré, ak sa tepuje mimo vykurovacieho obdobia alebo v čase, keď vonku prší.

Naša firma vykonáva tepovanie kobercov metódou hĺbkového čistenia:

  1. Na začiatok sa na znečistený povrch nanesie teplá voda zmiešaná s vhodným čistiacim prostriedkom, ktorá vsiakne do povrchu.
  2. Voda spolu s prostriedkom pôsobí hĺbkovo, nielen na povrchu znečistených povrchov, ale prečistí vlákna povrchu aj do hĺbky.
  3. Následne prichádza na rad odsatie tekutiny, ktorá pozostáva z vody, čistiaceho prostriedku a všetkých nečistôt, ktoré povrch obsahoval.

Štandardná doba schnutia kobercov je približne 3 – 12 hodín. Schnutie závisí od viacerých faktorov akými sú teplota, vlhkosť a miera znečistenia.

Používame overené tepovacie stroje, značky Kärcher, ktoré predstavujú najvyššiu kvalitu v tepovaní. Dôležitým je však nielen tepovací stroj, ale aj vhodne zvolený čistiaci prostriedok. Naša firma používa kvalitné a rokmi overené čistiace prostriedky.

Máme profesionálny tím s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý je pravidelne školený. Medzi kľúčové výhody patrí ľudský prístup, časová flexibilita a neposlednom rade výhodné ceny a vysoká kvalita odvedenej služby. Preto naša firma predstavuje ideálnu voľbu v rámci tepovacích služieb.

Neváhajte a objednajte si tepovanie prostredníctvom nášho online formulára alebo na telefónnom čísle +421 910 466 990.

 

Recenzie

Firme sme dali vytepovať všetky koberce z bytu a výsledok bol až nad očakávania, keďže okrem skvele odvedenej roboty sme sa stretli s vynikajúcim prístupom.

5/5
Tatiana C.

Pre mňa je tepovanie kobercov veľmi namáhavá činnosť, preto pravidelne a rád využívam tepovacie služby od tejto spoločnosti.

5/5
Peter G.

Dokonalý servis, perfektné hĺbkové vyčistenie, s firmou sa jednalo príjemne. Využijem aj nabudúce. 

5/5
Kristián H.
Zavolať
Navigovať